PROMÍTACÍ PLOCHY S MOTORICKÝM POHONEM

Nabízíme 3 modely ploch s motorickým pohonem, které mají některé společné ale i odlišné vlastnosti. Společné vlastnosti jsou ocelový tubus, šířka do 3 m, variabilní montážní systém pro přímou instalaci na stěnu nebo strop. Vysoká úroveň bezpečnosti díky bezúdržbovému tubusovému motoru, 230 V, 50 Hz.
Motor a vstup kabelu jsou na pravé straně z hlediska pohledu diváka. Vypínač na zeď s polohami (nahoru/stop/dolů). Instalační rám je dostupný pro instalace v podvěšených stropech a pro čistou stropní montáž.

PROMÍTACÍ PLOCHY S MOTORICKÝM POHONEMNabízíme 3 modely ploch s motorickým pohonem, které mají některé společné ale i odlišné vlastnosti. Společné vlastnosti jsou ocelový tubus, šířka do 3 m, variabilní montážní systém pro přímou instalaci na stěnu nebo strop. Vysoká úroveň bezpečnosti díky bezúdržbovému tubusovému motoru, 230 V, 50 Hz.
Motor a vstup kabelu jsou na pravé straně z hlediska pohledu diváka. Vypínač na zeď s polohami (nahoru/stop/dolů). Instalační rám je dostupný pro instalace v podvěšených stropech a pro čistou stropní montáž.Profesionální motorová rolovací plocha v hliníkovém tubusu s revizním přístupem

Profesionální motorová rolovací plocha v hliníkovém tubusu s revizním přístupem a postranním vypínacím systémem

 Rolovací plocha pro montáž na strop nebo nosnou stěnu s motorickým pohonem.

 Projekční plocha pro montáž na strop nebo stěnu s elektromotorem.

 Vestavbový rám pro Rollo Standard, Rollo Pro a Rollo TabTension Electric.